All Categories
  Filters
  Change language
  Search

  خرید شمع فانتزی

   جهت مشاهده شمع ها کلیک نمایید

  شمع های فانتزی و تزیینی ترکیبی از آرامش و زیبایی هستند.چرا که شمع خود به تنهایی منبع آرامش و نورش نشانه ی زندگی است و وقتی این منبع فوق العاده انرژی مثبت کائنات با زیبایی هم آمیخته میشود ،دیگر هیچ نیروایی جلودار این ترکیب بینظیر برای شادی آفرینی نخواهد بود.

  دیگر زمان آن گذشت که تنها برای زمانی که برق ها قطع میشد،شمعی روشن میکردیم و گاه گاهی در مکان های زیارتی شمعی برای گرفتن حاجت روشن میشد.گرچه امروزه هم چینین کاربردی برای شمع وجود دارد اما اگرکمی با انصاف باشیم و با دقت بیشتری دنیای پیرامون خود را نگاه کنیم ،میبینیم که از نیکانمان تا به حال در تمامی قوم ها و نژاد ها از شمع ها برای انرژی مثبت بی نظیرشان توجه بسیار میشده است.

  همین امر باعث شد شمع سازان علاوه برکیفیت شمع وکاربرد آن،به زیبایی بدنه ی شمع هم بیاندیشند و با ذهن های زیبایی که از زیبایی خالق یکتایمان سرچشمه میگرد ،شمع های بینظیر و زیبا تولید کنند وجذابیت شعله ی شمع را دوچندان سازند.

  خوشبختانه این تلاش آنها به ثمر نشسته و تمامی افراد در دنیا استقبال کم نظیری از شمع های تزیینی برای زیبا سازی بیشتر زندگی روزمره ی خود کرده اند.

  حال رفته رفته این شمع های تزیینی ،شکل مناسبتی هم به خود گرفتند و هر کدام برای محیط خاص و یا مناسبتی مهم، استفاده میشوند.که به طور مثال نوع طرح روی شمع و رنگ آن تعیین کننده این است که ئر چه محیط و زمانی به کاربرده شود. 

  بیایید چند راهنمایی  ساده برای استفاده صحیح از شمع ها ارائه دهیم:

   جهت مشاهده شمع ها کلیک نمایید

  1.سفره عقد:برای سفره عقد از شمع هایی با رنگ سفید یا سفید صدفی،صورتی لایت ، یاسی،طلایی،نقره ایی با طرح های مرواریدی،گل ، قلب و عروس و داماد بیشترین استفاده را دارند. 

  2.خانه نو عروس:شمع های سفید و طلایی ، متناسب با رنگ های قالب وسیله های نو عروس انتخاب میشودو طرح های گل و مروارید و قلب بیشترین استفاده را دارند. 

  3.سالن پذیرایی و نشیمن :از همه رنگ ها بنا به رنگ قالب وسیله ها و همچنین سلایق مختلف انتخاب میشود،از همه نوع طرح شمع متوان استفاده نمود مخصوصا شمع های تزیینی ست . 

  4.اتاق خواب:بنا به سلایق مختلف انواع رنگ انتخاب میشود با انواه طرح و مدل. 

  5.مجالس و مهمانی های:بنا بر تم رنگی اصلی مجلس رنگ شمع انتخاب میشود و معمولا شمع های تکی و کوچکتر برای هر میز و کنار هر مهمان استفاده میشود. 

  6.هدیه دادن:از همه مدل شمع ها و رنگ ها بنا به سلیقه مخاطب میتوان شمع هدیه داد،اما بهتر است اگر مخاطبتان همسر شماست از رنگ قرمزو صورتی  استفاده کنید مخصوصا با طرح گل و قلب. 

  7.مجالس ترحیم و عزاداری:در اینگونه مجالس از رنگ های سفید ،مشکی و سبز با طرح های ساده استفاده میشود.