All Categories
  Filters
  Change language
  Search

  خرید شمع وارمر

  خرید شمع وارمر

   جهت مشاهده شمع ها کلیک نمایید 

  برای خرید شمع وارمر کلیک نمایید

  جهت مشاهده انواع شمع دیگر برای خرید کلیک نمایید : خرید شمع

   شمع های وارمر که به تی لایت  شهرت دارند شمع های کوچک و سبکی هستند که اغلب در یک فلز یا پلاستیک جامد هستند که شمع بتواند در آنها به راحتی سوخت نماید، شمع های وارمر اغلب کوچک و ارزان هستند و به همین دلیل اغلب آنها را برای خلق نور های چندگانه استفاده میشوند.

  نکته : برای زیبایی بیشتر شمع های وارمر را میتوانید باهم بسوزانید.

  تی لایت ها (شمع های وارمر ) نام خود را از قوری های چای به ارث برده اند چون در قدیم استفاده از آنها برای گرم کردن قوری چای یا حتی ظرف غذا بوده است.

  از شمع های وارمر برای معطر کردن فضا ، استفاده در کنار آب برای زیبایی نیز میشود استفاده کرد.

  خرید شمع وارمر

  برای خرید اینترنتی شمع وارمر میتونید از این سایت بهره ببرید مالتینی یکی از بزرگترین تولید کننده های شمع وارمر به صورت عمده است. شمع وارمر می تواند در بسیاری از اشکال و اندازه های مختلف، کوچک و بزرگ، و همچنین زمان سوختن و عطر و بوی وجود داشته باشند. با این حال، تی لایت معمولا کوتاه و استوانه ای است، تقریبا 38 میلیمتر (1.5 اینچ) با قطر 16 میلی متر (0.63 اینچ) بالا، سفید بدون انعکاس

  شمع های وارمر تحت چند طرح ثبت شده شناخته شده اند. در بعضی موارد، فنجان فلزی یا کریستال و چینی چای معمولی بسیار مناسبتر از فنجان های پلی کربنات است. در هر حال حال، فنجان چینی بسیار شایع است. فنجان روشن باعث می شود که نور بیشتری از شمع منعکس شود وزمانی که بخواهیم از رنگ های مختلف استفاده می شود، یک فنجان یا لیوان "شیشه ای رنگی" استفاده  می شود.

   

  منبع :ویکی پدیا

  شماره تماس جهت سفارش شمع:  09905595912