All Categories
  Filters
  Change language
  Search

  شمع وارمر

  شمع وارمر

    جهت مشاهده شمع ها کلیک نمایید

  شمع وارمر از جمله شمع های پر طرفدار در میان جوامع مختلف بوده است ،این همه طرفداری بابت کاربرد های مختلف این شمع کوچک دوست داشتنی میباشد.اما شمع وارمر چیست و چه استفاده هایی میتوان از آن به عنوان یک عضو کوچک و نورانی از جامعه بزرگ شمع ها کرد؟ شمع وارمر از یک قالب کوچک فلزی و مقداری پارافین و یک عدد فیتیله  ساخته میشود. این شمع در طرح های ساده و تزیینی ارائه میشود.

   

  کاربرد بیشتر شمع وارمر برای گرم نگاه داشتن غذا در ظروفی که جایگاه اینگونه شمع ها را دارند  و همچنین گرم نگاه داشتن چای و نوشیدنی های داغ میباشد اما اگر بخواهیم با سلیقه تر به این شمع های  کوچک نگاه کنیم ،میتوانیم از نور زیبای آن ها در هنگام مدیتیشن و حرکات یوگا و حتی دور کردن انرژی های منفی اطرافمان بهره ببریم.

   جهت مشاهده شمع ها کلیک نمایید 

  شمع وارمر

  شمع وارمر به دلیل کوچک بودن و ابعادی که دارد در بسیاری از جاشمعی های موجود در بازار تعبیه میشود و اغلب این جاشمعی های مدرن قالب این گونه شمع ها را در خود جای داده اند حالا بیایید رازی را با شما در میان بگذاریم، رازی که به ندرت افراد با سلیقه و خاص پسند از آن خبر دارن و از جادوی آن بهره میبرند.شما هم به راحتی میتوانید با کمتر هزینه و زحمت از شمع های وارمر به عنوان یک ابزار جادویی برای مناسبت های خاصتان و مخصوصا قرار های عاشقانه ایی که میگذارید استفاده کنید و مخاطب تان را بدون اینکه خودش بخواهد مجذوب سلیقه و حسن انتخاب هوشمندانه خود کنید.

   اماچطور این کار را انجام دهیم؟

  خیلی ساده!! در ذهن  خود طرحی را مجسم کنید، به طور مثال یک قلب ، متناسب با اندازه طرح در نظرگرفته شده تعدادی شمع وارمر تهیه کنید و مطابق با طرح فرضی خود ،شمع ها را بچینید (مثلا بروی میز یا زمین و...)و سپس آن ها را روشن نمایید .نکته این جاست که سعی تان را بکنید تا طرح شمع های شما متناسب با مناسبت دیدار و یا مهمانی شما باشد.مثلا برای یک دیدار عاشقانه ،چیدن شمع به شکل حروف لاو و یا طرح قلب بسیار مناسب و حس زیبا و مثبت درونتان را به مخاطبتان بدون نیاز به گفتن حتی یک کلمه القا میکند.

   

  شمع وارمر

  به منظور فروش شمع عمده میتونید با شماره تماس : 09905595912 تماس حاصل نمایید.

  منبع : مالتینی