All Categories
  Filters
  Change language
  Search

  فروش شمع

   

   جهت مشاهده شمع ها کلیک نمایید 

  فروش شمع و تولید آن سالیان سال است که بین همه جوامع رواج دارد،مخصوصا از زمانی که فواید بسیار شمع  در علم روانشناسی و زیبایی آن برای همگان مورد توجه قرار گرفته است.

  اما حالا این سوال  پیش می آید که چرا شمع با اینکه بسیار برای آرامش روح و روان به سبب دور کردن انرژی های منفی ،برای انسان ضرورت دارد،چرا فقط قشر خاصی از جوامع طالب شمع و فواید سرشارش میباشند.

  چرا کمتر فروشگاهی ،به صورت تخصصی شمع و مشتقاتش را ارائه میدهد،و همیشه تعداد محدودی شمع در فروشگاه ها برای فروش وجود دارد ،که این امر سبب انتخاب محدود برای طالبان شمع میشود.

  اگر کسی شمع دوست باشد و به خوبی از فواید آن اطلاع کافی داشته باشد،باید زمان بسیاری را صرف کند تا شاید بتواند فروشگاهی مختص شمع  پیدا کند و چه بسا علاوه برزمانی که صرف پیدا کردن فروشگاه شده است و خستگی ناشی از آن،با قیمت های نجومی و بالایی باید شمع مورد نظر خود را

   جهت مشاهده شمع ها کلیک نمایید

  خریداری کند.

  چرا که فرآیند فروش شمع،ماند هر کالای دیگری ،توسط چند واسطه به دست مشتری میرسد و قیمت نهایی تمام شده برای مشتری در اکثر مواقع بسیار بالا میباشد.

  از این رو هیئت مدیره ی شمع مالتینی با چند سال سابقه شمع سازی حرفه ایی،برآن شدند که خود فروشگاهی مختص شمع و مشتقات آن برای رفاه حال مشتریان با وفای خود و همچنین فروش مستقیم شمع ،توسط تولید کننده و مشتری تاسیس کنند.

  حال مشتریان عزیزو شمع بازان باسلیقه و حرفه ایی ،میتوانند به راحتی و با چند کلیک ساده ،بدون صرف زمان و خستگی و بدون واسطه ،در انبوهی از انواع شمع ،با قیمتی کاملا بصرفه شمع های خود را انتخاب و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرند.

  فروش شمع به صورت تخصصی و آنلاین افتخار ماست،زیرا که هم به نفع مشتریان عزیزمان میباشد و هم به نفع شمع مالتینی .

  برد_برد بودن معامله شعار همیشگی ماست.